Programista Systemów ERP (.NET, C#)
Miejsce pracy: Byków
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności systemu ERP.
  • Monitorowanie i wsparcie w integracji systemu enova365 z innymi platformami (sklepy internetowe, systemy B2B, WMS).
  • Testowanie i wdrażanie aktualizacji systemu ERP.
  • Rozwiązywanie problemów i szkolenie nowych użytkowników systemów ERP oraz WMS.
Wymagania:
  • Doświadczenie z systemami ERP, preferowana znajomość Soneta enova365.
  • Umiejętność programowania w C#, .NET.
  • Znajomość MS Visual Studio.
  • Dobra znajomość MS SQL Server, SSMS.
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Przyjazne środowisko pracownicze.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.